Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Kurzelów w obiektywie

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podziel się z nami i naszymi użytkownikami opiniami na temat bieżących spraw naszej i okolicznych miejscowości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

TEMAT: Co bym zmienił w Kurzelowie?

Co bym zmienił w Kurzelowie? 9 lata 4 miesiąc temu #53

  • inny
  • inny Avatar
Ja pisze o wszystkich strażakach z Kurzelowa a nie tylko o kierowcy dziwne w innych jednostkach osp też są kierowcy i jeżdżą na akcje nikt go do tego nie zmusza. Powtórze zamiast gadać to weźcie się za robotę bo opinie o was są takie w całej gminie a o orkiestrze już nie wspomnę.

Co bym zmienił w Kurzelowie? 9 lata 4 miesiąc temu #54

  • itd
  • itd Avatar
od orkeistry to z daleka... bo tutaj dopiero ci zal dupe sciska. sa tam mlode do których te twoje pomówienia pasują jak pięść do oka

Co bym zmienił w Kurzelowie? 9 lata 4 miesiąc temu #55

  • xxx
  • xxx Avatar
Do inny znajdz mi w Twojej wsi tylu chętnych do orkiestry ktorzy poswiecaja swoj wolny czas i nie wolac nas na wasze imprezy rocznicowe zrobcie swoj zespol i macie swiety spokoj jak wam sie ta orkiestra nie podoba no chyba ze w waszej osp to same niemoty ktore tylko czekaja zeby sie cos palilo i jada do akcji bo maja 5 zl za godzine gaszenia hahahaha

Co bym zmienił w Kurzelowie? 9 lata 4 miesiąc temu #56

  • inny
  • inny Avatar
Wy chyba się nie widzicie na tych imprezach młodzi ok są w porządku ale dorośli zawsze są wypici i nie piszcie że są to pomówienia bo to prawda. Na pożary nikt nie czeka tylko reaguje jak jest alarm bo od tego jest osp, w przeciwieństwie do was.

Co bym zmienił w Kurzelowie? 9 lata 4 miesiąc temu #57

  • xxx
  • xxx Avatar
Do inny jak caly dzien pewnie pod sklepem stoisz to i reagujesz bo bedzie ze co wypic u nas raczej wszyscy z osp pracuja a nie stoja pod sklepem ja Ty i Twoi koledzy

Co bym zmienił w Kurzelowie? 9 lata 4 miesiąc temu #58

  • ciekawy
  • ciekawy Avatar
Skoro jest tak dobrze w osp u bobrów to może ktoś mnie oświeci kiedy ostatnio wyjechali oni do gaszenia pożaru, a może zapomnieli co się robi w straży?

Co bym zmienił w Kurzelowie? 9 lata 4 miesiąc temu #59

  • GOŚĆ
  • GOŚĆ Avatar
POPIERAM MAJĄ SPRZĘT I RDZEWIEJE W REMIZIE. ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA NA FORUM ECHA TEMATÓW O OSTATNICH POŻARACH WE WŁOSZCZOWIE I CZARNCY - I WSZYSTKO NA TEMAT

Co bym zmienił w Kurzelowie? 9 lata 4 miesiąc temu #60

  • osp
  • osp Avatar
nie dyskutować z trollem na forum. Dyskusja nic ciekawego nie wnosi. Gość ma kompleksy na punkcie straży poż. Udziela się troll na forum w echo i wciąga w dyskusję na forum kurzelowskim. Nie dyskutować z nim!!

Co bym zmienił w Kurzelowie? 8 lata 7 miesiąc temu #69

  • Mieszkaniec
  • Mieszkaniec Avatar
Wszędzie hodniki

Co bym zmienił w Kurzelowie? 8 lata 7 miesiąc temu #70

  • :)
  • :) Avatar
jakie chodniki jak na kieleckiej chodzi się rowem a sołtys i radni mają to w nosie
Czas generowania strony: 0.401 s.

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social