Osób na stronie

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 17 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy

Kurzelów w obiektywie

Podziękowania za okazaną pomoc

Wioleta i Damian Słupińscy składają wszystkim darczyńcom podziękowania za wsparcie ich w tak trudnej  sytuacji, w jakiej znalazła się ich rodzina ze względu na chorobę córeczki Amelki. Życzą Państwu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2016.

 

Ps - od Adminstratora .

Przypominam,że ciągle możliwa jest pomoc małej Amelce na jej kolejną, niezbędną operację.

Sukces kurzelowskiej piekarni.

piekarnia2

Piekarnia "Weronika" Andrzeja Olaka z Kurzelowa zwyciężyła w plebiscycie gazety "Echo Dnia" Najlepsza Piekarnia 2015 r. Kurzelowska piekarnia głosami czytelników została wybrana najlepszą piekarnią w powiecie włoszczowskim. Nagrodę właściciel odebrał na uroczystej galii w Kielcach.

Czytaj więcej: Sukces kurzelowskiej piekarni.

Fotorelacja z obchodów 72 rocznicy Tragedii Kurzelowskiej

tragedia2015

Nowi kapłani w Kurzelowie -galeria

W niedzielę poznaliśmy nowych księży, którzy będą pracować w naszej parafii. Proboszczem został mianowany ksiądz Jacek Bonio - urodzony we Włoszczowie w 1969 r., ostatnio na parafii w Małoszowie. Wikarym natomiast został ksiądz Marcin Mastela, pochodzący z Krzeczowa, urodzony w 1982 r.

Oficjalne powitanie nowych kapłanów odbyło się 6 września.

GALERIA ZDJĘĆ Z POWITANIA NOWYCH KAPŁANÓW W KURZELOWIE

bonio  ks.Jacek Bonio

 

mastela

ks. Marcin Mastela

Letni Turniej Piłki Nożnej 2015

m358

W niedzielę 28 czerwca został zorganizowany już cykliczny Letni Turniej Piłki Nożnej, rozgrywany na boisku przy kurzelowskim Zespole Placówek Oświatowych. Wzięło w nim udział 5 okolicznych drużyn oraz goście z Nieznanowic, którzy okazali się najlepszą drużyną po emocjonującym meczu z drużyną z Dankowa Dużego. Kurzelów zajął 4 miejsce po porażce w rzutach karnych z Jeżowicami.

Czytaj więcej: Letni Turniej Piłki Nożnej 2015

Zebranie wiejskie

W dniu 19 czerwca p godzinie 18 w kurzelowskim Domu Kultury odbędzie się zebranie wiejskie dotyczące budowy farmy wiatrakowej

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social