Osób na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 14 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Liwii, Bernarda, Kaliksta

Kurzelów w obiektywie

Niedziela Palmowa 2016

palmaNiedziela Palmowa, już tradycyjnie, miała szczególną oprawę w naszym parafialnym kościele. Dzieci z miejscowego przedszkola i Zespołu Placówek Oświatowych przygotowały imponujące w formie oraz wielkości palmy. Najwyższa, przygotowana przez klasę pierwszą gimnazjum, miała długość ponad 7 m. Za włożony trud w przygotowanie palm i podtrzymywanie pieknej tradycji dzieci zostały nagrodzone czekoladowymi zajączkami.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Kobiet w Kurzelowie

17 1

W Domu Kultury w Kurzelowie został zorganizowany dnia 5 marca 2016r. wieczór poetycko-muzyczny pt: „Kobieta zmienną jest….jej portret” dedykowany wszystkim paniom z okazji ich święta. W tym dniu Dom Kultury przeobraził się w kameralną kawiarnianą salę, wypełniony światłem świec i zapachem kwiatów.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 17.00, a poprowadził ją pan Rafał Bednarczyk (p.o dyrektora tutejszego DK). Wśród zaproszonych gości znaleźli się: z-ca burmistrza Sławomir Owczarek, radny gminy Jerzy Wiśniewki, radna powiatu Renata Łowicka, rzecznik gminy Iwona Boratyn, dyrektor Biblioteki Publicznej we Włoszczowie Anna Adamczyk, dyrektor ZSP w Kurzelowie Anna Wyrwał, dyrektor PCKR we Włoszczowie Jolanta Tyjas oraz sołtysi Jeżowic i Kurzelowa.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w Kurzelowie

Podaruj 1% dla Amelki

ameliaPlakatm

Podziękowania za okazaną pomoc

Wioleta i Damian Słupińscy składają wszystkim darczyńcom podziękowania za wsparcie ich w tak trudnej  sytuacji, w jakiej znalazła się ich rodzina ze względu na chorobę córeczki Amelki. Życzą Państwu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2016.

 

Ps - od Adminstratora .

Przypominam,że ciągle możliwa jest pomoc małej Amelce na jej kolejną, niezbędną operację.

Sukces kurzelowskiej piekarni.

piekarnia2

Piekarnia "Weronika" Andrzeja Olaka z Kurzelowa zwyciężyła w plebiscycie gazety "Echo Dnia" Najlepsza Piekarnia 2015 r. Kurzelowska piekarnia głosami czytelników została wybrana najlepszą piekarnią w powiecie włoszczowskim. Nagrodę właściciel odebrał na uroczystej galii w Kielcach.

Czytaj więcej: Sukces kurzelowskiej piekarni.

Fotorelacja z obchodów 72 rocznicy Tragedii Kurzelowskiej

tragedia2015

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social