Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 21 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel

Kurzelów w obiektywie

Światowy dzień książki w przedszkolu

sdk2017

Dnia 26 kwietnia z okazji Światowego Dnia Książki  w Bibliotece Publicznej w Kurzelowie odbyły się zajęcia pt: Książka to godny szacunku przyjaciel”.

Na spotkaniu dzieci z zainteresowaniem wysłuchały „Bajki o zmęczonej książce z bajkami” E. Sarnackiej-Mahoney, po czym chętnie rozmawiały na temat tego, jak należy obchodzić się z książkami, aby służyły one jak najdłużej.

Czytaj więcej: Światowy dzień książki w przedszkolu

Spotkanie przedszkolaków z geodetą.

spotkanie z geodeta

W piątek 7 kwietnia 2017 w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Kurzelowie przybył do przedszkolaków geodeta.

Czytaj więcej: Spotkanie przedszkolaków z geodetą.

Niedziela Palmowa

DSC09502 Kopiowanie

Tradycyjnie w Niedzielę Palmową, w kurzelowskim Kościele odbył się konkurs palm.  Przygotowywane były przez dzieci i młodzież z Zespołu Placówek Oświatowych w Kurzelowie od przedszkolaków do uczniów drugiej klasy gimnazjum

Przygotowano 8 pieknych, wysokich palm. Najwyzszą z nich zrobiła klasa druga gimnazjum. Trudno było wybrać najpiekniejszą więc jury zdecydowało o przyznaniu pierwszego miejsca, ex aequo, wszystkim grupą. W narodę wszyscy zostali obdarowani czekoladowymi przysmakami.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Bezpłatne badania mammograficzne

badanie

O kobietach i dla kobiet...

dzienkobiet2017

Dzień Kobiet- doroczne święto, obchodzone w Kurzelowie, również i w tym roku, w sobotę 4 marca przywiodło liczną rzeszę kobiet do Domu Kultury. Organizatorzy: Dom Kultury wspólnie z Biblioteką Publiczną i Kołem Gospodyń Wiejskich zadbali o miłą atmosferę spotkania i wyśmienity nastrój uczestniczek. W odświętnie udekorowanej sali na wszystkich oczekiwała dobra herbata i kawa, słodkie wypieki oraz wesoły program artystyczny.

Czytaj więcej: O kobietach i dla kobiet...

Zaproszenie na Dzień Kobiet

dzienkobiet

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social