Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 25 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Ingi, Darii, Sambora

Kurzelów w obiektywie

Tymczasowy rozkład jazdy

rozklad09

Odbiór śmieci wielkogabarytowych

W Kurzelowie zbiórka odpadów wielkogabarytowych odbedzie się 26.03.2020.

gabaryty2020

Dzień Bezpiecznego Internetu „Działajmy Razem”

1

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004r. i ma na celu kształtowanie świadomości społecznej dotyczącej niebezpieczeństw na które narażone są  osoby korzystające z zasobów internetowych- zwłaszcza dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: Dzień Bezpiecznego Internetu „Działajmy Razem”

Dzień Pluszowego Misia 2019

IMG 20191203 102911 Kopiowanie

W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia bibliotekarka Filii Biblioteki Publicznej w Kurzelowie 3 grudnia 2019r. przybyła do maluchów Przedszkola Samorządowego aby wspólnie świętować urodziny misia. 

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem-misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Na początek dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, który od ponad 100 lat jest ulubieńcem i towarzyszem nie tylko najmłodszych oraz wysłuchały opowiadania „O niedźwiadku łakomczuchu” czytaną przez bibliotekarkę.

Czytaj więcej: Dzień Pluszowego Misia 2019

Szlakiem żołnierzy Niepodległej...

IMG 2518 Kopiowanie

Grupa mieszkańców Kurzelowa wyszła z piękną inicjatywą uczczenia Święta Niepodległości poprzez obiazd miejsc poswięconych obrońcom Ojczyzny.

Odwiedzono pomniki powstańców, bunkry oraz obelisk ku czci rotmistrza Józefa Wścisłowicza.

Czytaj więcej: Szlakiem żołnierzy Niepodległej...

Z książką na start

malaksiazka2

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie i filie w Czarncy, Koniecznie, Kurzelowie biorą udział w kolejnej edycji projektu „ Z książką na start”. Dzieci w wieku 3 –6 lat, które odwiedzą Bibliotekę Publiczną we Włoszczowie oraz filie, otrzymają kartę biblioteczną oraz książkę na start w prezencie. Zapraszamy!

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social