Osób na stronie

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 16 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Edyta, Kamil, Korneliusz

Kurzelów w obiektywie

VIII edycja Turnieju Piłkarskiego Kurzelów 2019

   UCZESTNICY I ORGANIZATORZYm

W dniu 29.07.2018 r. na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie rozegrano VIII edycję Turnieju Piłki Nożnej, organizowanego przez sołectwo Kurzelów i Zespół Placówek Oświatowych w Kurzelowie przy współpracy z  Klubem Sportowym Hetman Włoszczowa oraz przy wsparciu finansowym Gminy Włoszczowa. Był to turniej dla drużyn niezrzeszonych, z miejscowości z terenu gminy Włoszczowa. Udział w turnieju wzięły drużyny: Kurzelów, Jeżowice, Dream Team, Policji, Nauczyciele, Oldboys Kluczewsko, Młode Wilki Maluszyn, Team Kurzelów. W sumie ponad osiemdziesięciu uczestników.

          Mimo wysokiej temperatury rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, o czym świadczą wyniki. Zawodnicy w każdej drużynie byli bardzo zaangażowani  i nie odpuszczali gry do ostatniego gwizdka.

 

Czytaj więcej: VIII edycja Turnieju Piłkarskiego Kurzelów 2019

Zaproszenie na VIII Turniej Piłkarski w Kurzelowie

PLAKAT VIII EDYCJI PIŁKI NOŻNEJ W KURZELOWIE

      W dniu 28.07.2019 r. od godziny 10.00 na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych rozgrywana będzie VIII edycja Turnieju Piłki Nożnej w Kurzelowie, organizowanego przez Sołectwo Kurzelów i ZPO w Kurzelowie przy współpracy z  Klubem Sportowym Hetman Włoszczowa. Jest to turniej dla drużyn niezrzeszonych, przeznaczony głównie dla mężczyzn i chłopców którzy ukończyli 16 lat. Udział  w nim wezmą m.in. drużyny: Team Kurzelów , Kurzelów, Jeżowice, Policjanci, Dream Team, Oldboys Kluczewsko, Nauczyciele, Młode Wilki Maluszyn i Danków Duży. 

Podczas turnieju ok. godziny 14.30 odbędzie się pokazowy mecz kobiet pomiędzy Hetmankami Włoszczowa a OSP Female  Kurzelów.

Czytaj więcej: Zaproszenie na VIII Turniej Piłkarski w Kurzelowie

Sukces na Gminnych Zawodach Pożarniczych

logo.jpgDnia 23 czerwca 2019r,na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyly sie Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze,w ktorych braly udział trzy nasze druzyny: męska, żeńska oraz młodzieżowa. W zawodach rywalizowało 14 drużyn, w tym trzy żenskie i trzy młodzieżowe. Nasi starsi druhowie w składzie: Dominik Matuszewski, Michał Rogula, Adrian Rusek, Damian Popowicz, Mateusz Bajon, Jakub Bajon, Tomasz Dankowski,Kacper Trela i Norbert Celebanski zajęli 3-cie miejsce tuż za drużynami z Łachowa i Włoszczowy. Ta wysoka lokata niewątpliwie jest wynikiem dużego zaangażowania i motywacjii naszych strazaków. Drużyna żeńska również zajęła 3 miejsce, a młodzieżówka 2-gie.

Czytaj więcej: Sukces na Gminnych Zawodach Pożarniczych

Sportowcy czytają dzieciom- wychowanie przez sport i czytanie

IMG 2181 KopiowaniePrzedszkolaki z Przedszkola z Kurzelowa uczestniczyły w XVIII Ogólnopolskim Tygodniu Czytania, który w tym roku był organizowany pod hasłem „Sportowcy czytają dzieciom-wychowanie przez sport i czytanie”. W ramach tej akcji na zaproszenie Filii Biblioteki Publicznej  w Kurzelowie i Przedszkola gościliśmy Panią Agnieszkę Michałek trenerkę kolarzy klubu Domin Sport.

Czytaj więcej: Sportowcy czytają dzieciom- wychowanie przez sport i czytanie

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social