Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 3 Październik 2023    |    Imieniny obchodzą: Teresa, Gerard, Bogumił

Kurzelów w obiektywie

Sportowcy czytają dzieciom- wychowanie przez sport i czytanie

IMG 2181 KopiowaniePrzedszkolaki z Przedszkola z Kurzelowa uczestniczyły w XVIII Ogólnopolskim Tygodniu Czytania, który w tym roku był organizowany pod hasłem „Sportowcy czytają dzieciom-wychowanie przez sport i czytanie”. W ramach tej akcji na zaproszenie Filii Biblioteki Publicznej  w Kurzelowie i Przedszkola gościliśmy Panią Agnieszkę Michałek trenerkę kolarzy klubu Domin Sport.

 

Na początku  dzieci wysłuchały bajki Schneider L pt: „Zosia uczy się jeździć na rowerze”. Następnie przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały ciekawostek związanych z kolarstwem, oglądały profesjonalny rower kolarski oraz akcesoria w wyposażeniu roweru. Pani Agnieszka opowiadała także jak można zostać kolarzem oraz jak wyglądają treningi. Zaprezentowała również  dzieciom strój, w jaki powinien być wyposażony każdy kolarz. Wskazała, że najważniejszym elementem tego stroju jest kask. Przedszkolaki dowiedziały się też, jak bezpiecznie poruszać się na rowerze oraz jak pozytywnie wpływa na zdrowie ten sport. IMG 2159 Kopiowanie

Na zakończenie spotkania dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi kolarze i wsiąść na rower kolarski.

IMG 2178 Kopiowanie

IMG 2170 Kopiowanie 

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social