Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 22 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Kurzelów w obiektywie

W krainie pluszowego niedźwiadka

mis2016

„Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”- pisała Halina Bechlerowa.Trudno się nie zgodzić ze zdaniem pisarki. Co roku 25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Z tej okazji odbyły się zajęcia edukacyjno-plastyczne „ W krainie pluszowego niedźwiadka”.W spotkaniu uczestniczyły „Motylki”- dzieci z oddziału ZPO w Kurzelowie z panią Moniką Wawrzos.

 

Do przedszkola przybył z panią bibliotekarką ogromny miś- mieszkaniec biblioteki, z którym wszyscy się chętnie witali.. Na spotkaniu bibliotekarka przedstawiła historię pluszowego misia. Następnie dzieci miały możliwość przekonania się, że misie to nie tylko pluszaki , ale bohaterowie wielu wierszyków, książek i filmów. Przedszkolaki również opowiadały o swoich misiach i z zainteresowaniem wysłuchały bajki o niedźwiadku „Jak dobrze mieć sąsiadów” C. Flood.

Dzieci do krainy zabrały swoje ulubione pluszaki. Razem z nimi w dyskotekowych rytmach pląsały, tańczyły i śpiewały oraz uczestniczyły w porannej gimnastyce z misiakami. Maluchy, także brały udział w zabawach ruchowych z chustą animacyjną oraz zabawie stary niedźwiedź mocno śpi. Dzieci były zachwycone zadaniami odnoszącymi się do ich ukochanych niedźwiadków- tworzeniem misia z figur geometrycznych oraz malowaniem niedźwiadka.

Czas upłynął nam w miłej atmosferze, a na koniec dzieci otrzymały medal „Przyjaciel pluszowego misia” oraz słodką niespodziankę- czekoladowe misie.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social